Aktualitet

Aksident në hyrje të Lezhës, “Benzi”përplaset me betonieren, plagoset një person

Një automjet tip “Benz”, është përplasur nga një betoniere, ku si pasojë është plagosur një person.
Featured image of article: Aksident në hyrje të Lezhës, “Benzi”përplaset me betonieren, plagoset një person Foto ilustruese

LEZHË- Një aksident i rëndë është regjistruar ditën e sotme në hyrje të Lezhës. Një automjet tip “Benz”, është përplasur nga një betoniere, ku si pasojë është plagosur një person, identiteti i të cilit ende nuk bëhet me dije.

Përplasja ka qene e fuqishme duke spostuar mjetin tip “benz”, duke e përplasur edhe me një furgon mallrash. Policia ndodhet në vendngjarje dhe po punon për shkaqet e aksidentit.

Për më shumë bëhu pjesë e grupit më viral në Facebook, Dosja.al

(a.m/dosja.al)

Shto Koment