Sport

Lajmi i mirë në kohë karantine për madrilenët jepet nga legjenda Casillas

“Është shtëpia ime. Jam larguar 5 vite më parë, por kam jetuar për 25 vite në atë klub. Për këtë arsye jam i sigurt se do të kthehem një ditë”
Featured image of article: Lajmi i mirë në kohë karantine për madrilenët jepet nga legjenda Casillas Iker Casillas

Iker Casillas e sheh veten sërish në Madrid. Ish-portieri i Realit ka fituar gjithçka në karrierë, me klubin dhe kombëtaren. Ai tashmë gjithashtu ka zyrtarizuar kandiduarën për vendin e presidentit të federatës spanjolle.

Në një intervistë të fundit, Casillas ka zbuluar një dëshirë të veçantë. “Të kthehem në Madrid? Ndoshta një ditë, pse jo? Do të më pëlqente shumë”, është shprehur ai.

Për më shumë bëhu pjesë e grupit më viral në Facebook, Dosja.al

“Është shtëpia ime. Jam larguar 5 vite më parë, por kam jetuar për 25 vite në atë klub. Për këtë arsye jam i sigurt se do të kthehem një ditë”, ka shtuar Casillas.

M.P. / Dosja.al

Shto Koment