Politike

Dalin rezultatet e dy kutive të para në Bashkinë Rroskovec, PS kryeson

Sipas rezultateve të deri tanishme kryeson PS me 860 vota e ndjekur nga PD me 606 vota dhe LSI me 74 vota.
Featured image of article: Dalin rezultatet e dy kutive të para në Bashkinë Rroskovec, PS kryeson Pamje nga procesi i numrimit

RROSKOVEC- Ky kutitë e para të votimit janë numëruar në Bashkinë Rroskovec, ku sipas rezultateve të deri tanishme kryeson PS me 860 vota e ndjekur nga PD me 606 vota dhe LSI me 74 vota.

PS: 860

PD:606

Për më shumë bëhu pjesë e grupit më viral në Facebook, Dosja.al

LSI:74

LAJM KRYESOR: Zgjedhjet 2021/ Shqipëria hap kutitë! Pusteci dhe Qesarati e mbyllin numërimin të parët, PS në avantazh, PD e ndjek hap pas hapi (ZHVILLIMET)

Shto Koment