Politike

Vizita e parë zyrtare, Avdullah Hoti vjen në Tiranë, Rama ndan FOTO nga takimi me të

Ka qënë ky i fundit që ka ndarë foto nga takimi me të në rrjetet e tij sociale, megjithatë nuk ka ndarë detaje nga diskutimet që kanë zhvilluar me njëri-tjetrin. Pas pak të dy do të dalin në një konferencë për shtyp. 
Featured image of article: Vizita e parë zyrtare, Avdullah Hoti vjen në Tiranë, Rama ndan FOTO nga takimi me të Edi Rama dhe Avdullah Hoti

TIRANË– Kryeministri i Kosovës, Avdullah Hoti ka zhvilluar vizitën e tij të parë zyrtare në Tiranë, ku së pari ka takuar homologun e tij, Edi Rama.

Ka qënë ky i fundit që ka ndarë foto nga takimi me të në rrjetet e tij sociale, megjithatë nuk ka ndarë detaje nga diskutimet që kanë zhvilluar me njëri-tjetrin. Pas pak të dy do të dalin në një konferencë për shtyp.

Për më shumë bëhu pjesë e grupit më viral në Facebook, Dosja.al

(k.m/dosja.al)

Shto Koment