Aktualitet

Sulmohet KZAZ në Rrogozhinë, autorët thyejnë fishekun e derës hyrëse

Sulmohet KZAZ në Rrogozhinë nga persona të paidentifikuar.Policia ka rrethuar zonën 2 orë pas sulmit.
Featured image of article: Sulmohet KZAZ në Rrogozhinë, autorët thyejnë fishekun e derës hyrëse

RROGOZHINË- Persona të paidentifikuar kanë sulmuar ditën e sotme KZAZ-në e Rrogozhinës, duke thyer fishekun e derës hyrëse në këtë godinë.

2 orë pas sulmit, policia ka rrethuar zonën dhe është vënë në ndjekje te autorëve.

Përrreth godinës është vënë edhe shiriti i sigurisë, ndërkohë që nuk dihen ende autorët që mund të kenë kryer këtë sulm ndaj KZAZ .

Për më shumë bëhu pjesë e grupit më viral në Facebook, Dosja.al

vijon…

(a.m/dosja.al)

Shto Koment