Politike

Rama 1 orë “kokë më kokë” me opozitën e re, përfundon takimi në Kuvend

Rama i shoqëruar nga Taulant Balla, ka disktutuar me Myslim Murrizin, Edmond Stojkun, Nimet Musian dhe Rudina Hajdarin.
Featured image of article: Rama 1 orë “kokë më kokë” me opozitën e re, përfundon takimi në Kuvend Rama gjatë takimit me opozitën parlamentare

TIRANË– Për më shumë se një orë Kryeministri Edi Rama ka diskutuar me deputetët e opozitës së re.

Rama i shoqëruar nga Taulant Balla, ka disktutuar me Myslim Murrizin, Edmond Stojkun, Nimet Musian dhe Rudina Hajdarin.

Për më shumë bëhu pjesë e grupit më viral në Facebook, Dosja.al

Për më shumë se 60 minuta, Rama dhe 4 ligjvënësit e opozitës kanë diskutuar për Reformën Zgjedhore, por nuk kanë arritur asnjë marrëveshje. 

(A.B. Dosja.al)

Shto Koment