Aktualitet

Humb kontrollin e motoçikletës, vdes 42-vjeçari në Lushnje (Emri)

42-vjeçari që po udhëtonte me motoçikletë, ka humbur jetën si pasojë e një aksidenti.
Featured image of article: Humb kontrollin e motoçikletës, vdes 42-vjeçari në Lushnje (Emri) Foto ilustruese

LUSHNJE– Një aksident ka ndodhur mesditën e sotme në Lushnje, në fshatin Kolonjë. Një 42-vjeçar ka rënë në kanal, pasi ishte duke drejtuar motoçikletën.Viktima është identifikuar si Shpëtim Bajaziti, 42 vjeç, i cili ka ndërruar jetë rrugës për në spital.

Informacion paraprak: 

Për më shumë bëhu pjesë e grupit më viral në Facebook, Dosja.al

Sot rreth orës 13:30, në fshatin Kolonjë, Lushnje, shtetasi Sh.B, 42 vjeç, banues në Ardenicë, Lushnje, duke drejtuar një motorçikletë, ka humbur kontrollin dhe ka rënë në kanal e për pasojë ka ndërruar jetë rrugës për në Spitalin e Lushnjes. Grupi hetimor po punon për zbardhjen e plotë të ngjarjes.

(a.m:E.K/dosja.al)

Shto Koment