Aktualitet

Ndërron jetë 59-vjeçari në Korçë, vëllai i Gramoz Nakos që u vra nga kunati 3 ditë më parë

Më tej shtohet se 59-vjeçari vuante prej kohësh nga një sëmundje e rëndë dhe ka qenë pikërisht ai motivi i rikthimit të Gramoz Nakos nga SHBA-ja.
Featured image of article: Ndërron jetë 59-vjeçari në Korçë, vëllai i Gramoz Nakos që u vra nga kunati 3 ditë më parë

KORÇË- Familja Nako në Korçë nuk po gjen qetësi. Sot kjo familje ka hapur sërish dyert e mortit. Sipas informacioneve mësohet se ka ndërruar jetë 59-vjeçari Rasim Nako, vëllai i viktimës që u vra nga kunati mbrëmjen e së hënës në qytetin e Korçës.

Më tej shtohet se 59-vjeçari vuante prej kohësh nga një sëmundje e rëndë dhe ka qenë pikërisht ai motivi i rikthimit të Gramoz Nakos nga SHBA-ja.

Por nuk përjashtohet edhe mundësia e vdekjes të jetë dhe trauma që ka përjejtuar nga vrasja e vëllait.

Kujtojmë se Gramoz Nako u vra nga kunati i tij, Serefedin Zenellari më 8 korrik. Shkak për këtë vrasje duke se ka qenë një dyshim për tradhti, ndonëse 71-vjeçari ishte divorcuar nga bashkëshortja.  

(A.B. Dosja.al)

Shto Koment