Aktualitet

Informacione për të shumëkërkuarit, Policia “zbarkon” në Fushë Krujë, në kërkim të…

Automjetet po i nënshtrohen kontrolleve nga Policia, ndërsa në shënjestër të efektivëve janë personat e dyshuar si të përfshirë në ngjarje kriminale.
Featured image of article: Informacione për të shumëkërkuarit, Policia “zbarkon” në Fushë Krujë, në kërkim të… Pamje nga Fushë Kruja

KRUJË– Policia e Krujës dhe focat “Shqiponja” kanë zbarkuar në qendër të Fushë-Krujës, ku edhe po ushtrojnë kontrolle për disa persona të shpallur në kërkim.

Automjetet po i nënshtrohen kontrolleve nga Policia, ndërsa në shënjestër të efektivëve janë personat e dyshuar si të përfshirë në ngjarje kriminale. Ndërkohë që në vend prej ditës së djeshme, Policia ka zbritur në terren dhe ka ngritur disa pika kontrolli në disa bashki të vendit. 

Për më shumë bëhu pjesë e grupit më viral në Facebook, Dosja.al

vijon…

(k.m/dosja.al)

Shto Koment