Aktualitet

I mori jetën një aksidenti i trefishtë! Vdes ‘Xubi’ i Yzberishtit, i akuzuar për disa vrasje të bujshme në Tiranë

Fatmir Avdillari, është i njohur si një ndër anëtarët e bandës së Yzberishtit në vitet ’97-’98, ku bashkëanëtarë kanë qenë edhe dy vëllezërit e tij, Nazmiu dhe Iliri, ky i fundit i cili identifikohet si “kapoja”.
Featured image of article: I mori jetën një aksidenti i trefishtë! Vdes ‘Xubi’ i Yzberishtit, i akuzuar për disa vrasje të bujshme në Tiranë "Xubi" i Yzberishtit

TIRANË– Fatmir Avdillari ka humbur jetën si pasojë e një aksidenti të rëndë automobilistik pasditen e sotme në zonën e Yzberishit në Tiranë.

Fatmir Avdillari, është i njohur si një ndër anëtarët e bandës së Yzberishtit në vitet ’97-’98, ku bashkëanëtarë kanë qenë edhe dy vëllezërit e tij, Nazmiu dhe Iliri, ky i fundit i cili identifikohet si “kapoja”. “Xubi” ka qenë dënuar me 12 vjet burg, ndërsa doli nga qelia në 2008.

Për më shumë bëhu pjesë e grupit më viral në Facebook, Dosja.al

LAJMI KRYESOR: Në luftë me bandën e Selitës, jetën ia mori një aksident në lagje! Vdes “Xubi” i Yzberishit, motorin ia përplasin dy mjetet. Një grua e plagosur dërgohet me urgjencë në spital

(k.m/dosja.al)

Shto Koment