Aktualitet

I zhdukur prej 20 ditësh, 55 vjeçari gjendet i mbytur në rezervuarin e Fushë Studenit

Turistët kanë pikasur trupin e pajetë në rezervuarin e Fushë Studenit dhe më pas kanë lajmëruar policinë.
Featured image of article: I zhdukur prej 20 ditësh, 55 vjeçari gjendet i mbytur në rezervuarin e Fushë Studenit Rezervuari i Fushë Studen

LIBRAZHD– Një trup është gjetur i mbytur në rezervuarin e Fushë Studen në qytetin e Librazhdit..

Trupi i përket 55-vjeçarit, Ibrahim Lala, i cili prej 20 ditwsh ishte larguar nga banesa e tij. Kanë qenë turistët ata që kanë pikasur trupin e pajetë dhe më pas kanë lajmëruar policinë.

Nga këqyrja paraprake e trupit të 55-vjeçarit nuk konstatohen shenja dhune.

NJOFTIMI I PLOTË:

Në liqenin e fshatit Fush- Stud, Librazhd është gjetur një shtetas i mbytur.

Për më shumë bëhu pjesë e grupit më viral në Facebook, Dosja.al

Nga veprimet e para rezultoi se trupi i përket shtetasit I.L., 55 vjeç, larguar nga banesa para 20 ditësh.

Nga këqyrja paraprake e kufomës nuk konstatohet shenja dhune.

Grupi hetimor ndodhet në vendngjarje dhe po punon për zbardhjen e plotë të ngjarjes.

(k.m./dosja.al)

Shto Koment