Aktualitet

Gjenden disa granata në Shkodër, forcat xheniere nisen drejt vendngjarjes

Disa granata dhe plumba janë gjetur rastësisht në Gur të Zi të Shkodrës.
Featured image of article: Gjenden disa granata në Shkodër, forcat xheniere nisen drejt vendngjarjes Foto ilustruese

SHKODËR– Gjenden disa granata dhe plumba në një truall në Gur të Zi të Shkodrës. Municionet të cilat ishin aty prej vitesh, janë gjetur rastësisht. Pritet ardhja e ekspertëve nga Ministria e Mbrojtjes.

Për më shumë bëhu pjesë e grupit më viral në Facebook, Dosja.al

Vijon…

Shto Koment