Aktualitet

Izolimi në 41-BIS/ Emiljano Shullazi dhe Gilmando Dani kallëzojnë penalisht Arta Markun dhe Donika Prelën për shpërdorim detyre: S’kishin kompetenca!

Sipas tyre, ligji parashtron qartë se kërkesa i bëhet ministrit të Drejtësisë nga drejtuesi i Prokurorisë së Posaçme, organ që nuk është krijuar që prej datës 19 Dhjetor 2019, duke shtuar se kërkesën për izolimin e tyre e ka nisur Prela, e cila nuk i ka gëzuar këto kompetenca.
Featured image of article: Izolimi në 41-BIS/ Emiljano Shullazi dhe Gilmando Dani kallëzojnë penalisht Arta Markun dhe Donika Prelën për shpërdorim detyre: S’kishin kompetenca! Emiljano Shullazi, Gilmando Dani, Arta Marku dhe Donika Prela

Një Koment në “Izolimi në 41-BIS/ Emiljano Shullazi dhe Gilmando Dani kallëzojnë penalisht Arta Markun dhe Donika Prelën për shpërdorim detyre: S’kishin kompetenca!

  1. Nuk lihen shoket ne Balte …shi ca ndodh kur tradheton Shoket …puuuu ca shteti hahahaha o ediii po te vin afer e ty tani …7×7 41 bissss

Shto Koment