Aktualitet

Digjet automjeti i efektivit të policisë në Gramsh

Dosja.al mëson se automjeti ka qenë i parkuar pranë banesës së efektivit në momentin që është djegur.
Featured image of article: Digjet automjeti i efektivit të policisë në Gramsh
Përditësuar:

GRAMSH– Një automjet tip “Mercedez Benz” është djegur në qytetin e Gramshit. Dosja.al mëson se automjeti i përket një efektivi policie me inicialet Y.B..

Mësohet gjithashtu se automjeti tip “Benz” me targa “GR1700B”, ka qenë i parkuar pranë banesës së efektivit në lagjen “Sporti”, në momentin që është djegur.

Për më shumë bëhu pjesë e grupit më viral në Facebook, Dosja.al

Ende nuk dihen shkaqet e djegies së automjetit, ndërkohë që autoritetet kanë mbërritur në vendngjarje dhe po kryejnë inspektimet e nevojshme.

(f.m/dosja.al)

Shto Koment