Politike

DALIN mesazhet kërcënuese, ja fjala fyese që Edi Rama i dërgoi Kujtim Gjuzit: Mos hajde si pede*ast!

 • Gjuzi nxjerr kërcënimet: Mos u vish më kështu se do të të heq zvarrë
 • Në foto duket edhe fjala fyese që sipas deputetit ia ka dërguar kreu i qeverisë teksa i kërkonte që të mos vinte në Kuvend pa veshur kostum ndryshe do ta nxirrte jashtë.
  Featured image of article: DALIN mesazhet kërcënuese, ja fjala fyese që Edi Rama i dërgoi Kujtim Gjuzit: Mos hajde si pede*ast! Kujtim Gjuzi

  TIRANË– Zbulohen mesazhet kërcënuese që deputeti Kujtim Gjuzi pretendon se ia ka dërguar kryeministri Edi Rama. 

  Në foto duket edhe fjala fyese që sipas deputetit ia ka dërguar kreu i qeverisë teksa i kërkonte që të mos vinte në Kuvend pa veshur kostum ndryshe do ta nxirrte jashtë.

  “Shih ulësen e Kuvendit dhe mos më ço mu mesazhe të tilla se është turp për një burrë me mustaqe për ty të bëjë palaçon. Nëse vjen edhe njëherë i veshur si pederast do të të nxjerr zvarrë nga Parlamenti,”-shkruhet në mesazh. 

  Për më shumë bëhu pjesë e grupit më viral në Facebook, Dosja.al

  Vetë deputeti ka bërë me dije se ka hapur një kallëzim penal në Prokuroria dhe pret nga organi i akuzës zbardhjen e rastit.

  (k.m/dosja.al)

  Shto Koment