Politike

Ç’po ‘bluhet’ në politikën shqiptare? Yuri Kim takon në ish-Bllok Jozefina Topallin, 1 orë e gjysmë “kokë më kokë” me të

Mësohet se takimi mes ambasadores dhe Topallit u zhvillua në zonën e ish-Bllok dhe se për më shumë se 1 orë e 30 minuta kanë diskutuar për situatën brenda Partisë Demokratike. 
Featured image of article: Ç’po ‘bluhet’ në politikën shqiptare? Yuri Kim takon në ish-Bllok Jozefina Topallin, 1 orë e gjysmë “kokë më kokë” me të Jozefina Topalli dhe Yuri Kim

TIRANË- Ambasadorja amerikane Yuri Kim ka takuar sot ish-kryeparlamentaren,  Jozefina Topalli.

Mësohet se takimi mes ambasadores dhe Topallit në mesditë u zhvillua në zonën e ish-Bllok dhe se për më shumë se 1 orë e 30 minuta kanë diskutuar për situatën brenda Partisë Demokratike. 

Për më shumë bëhu pjesë e grupit më viral në Facebook, Dosja.al

Takimi informal mes tyre është bërë me dije nga mediat pasi deri më tani nuk ka pasur asnjë njoftim zyrtar. 

(k.m/dosja.al)

Shto Koment