Aktualitet

Aksidenti në Shkodër, ndërron jetë në spital 63-vjeçarja Marije Leka (Foto)

63-vjeçarja ndodhej në mjet sëbashku me të birin, Petrit Leka, i cili po drejtonte automjetin.
Featured image of article: Aksidenti në Shkodër, ndërron jetë në spital 63-vjeçarja Marije Leka (Foto) Makinat e përfshira në aksident

SHKODËR– Ka ndëruar jetë  në spitalin e Shkodrës 63-vjeçarja Marije Leka, e cila mbeti e plagosur mbërmjen e sotme në aksidentin e rëndë që ndodhi në aksin Shkodër-Koplik. Viktima ndodhej në mjet sëbashku me të birin, Petrit Leka, i cili po drejtonte automjetin.

Aksident i rëndë u regjistrua mbrëmjen e sotme në aksin Shkodër-Koplik.Një automjet tip “Benz” është përplasur me një kamion, duke shkaktuar 3 persona të plagosur dhe një të vdekur. Marije Leka ndërroi jetë në spital, pasi nuk mundi dot t’u mbijetonte plagëve të marra.

 

Për më shumë bëhu pjesë e grupit më viral në Facebook, Dosja.al

 

(a.m/dosja.al)

Shto Koment