Aktualitet

Aksidenti në Papër të Elbasanit, ndërron jetë një 25-vjeçare gjatë rrugës për në spital

Mësohet se e reja nuk u ka mbijetuar dot plagëve të marra dhe si pasojë ka ndërruar jetë gjatë rrugës për në spital.
Featured image of article: Aksidenti në Papër të Elbasanit, ndërron jetë një 25-vjeçare gjatë rrugës për në spital Foto nga vendngjarja e aksidentit

ELBASAN- Ndërron jetë 25-vjeçarja, e cila mbeti e plagosur në aksidentin e ndodhur pak më parë në aksin Elbasan-Peqin.

Mësohet se e reja, identiteti i të cilës ende nuk bëhet me dije, nuk u ka mbijetuar dot plagëve të marra dhe si pasojë ka ndërruar jetë gjatë rrugës për në spital. Policia ka mbërritur në vendngjarje dhe po punon për shkaqet e aksidentit.

Për më shumë bëhu pjesë e grupit më viral në Facebook, Dosja.al

(a.m/dosja.al)

Shto Koment