Aktualitet

Aksident në bypassin e Fierit! Dy makina përplasen me njëra-tjetrën, 1 i plagosur

Ngjarja me të plagosur ka ndodhur në Bypassin e Fierit, ndërkohë që ende nuk dihet shkak i përplasjes. Megjithatë fatmirësisht të plagosurit janë jashtë rrezikut për jetën.
Featured image of article: Aksident në bypassin e Fierit! Dy makina përplasen me njëra-tjetrën, 1 i plagosur Foto ilustruese

FIER– Një aksident ka ndodhur paraditen e sotme në Fier pranë fshatit Dermenas. Dy makina janë përplasur me njëra-tjetrën, dhe si pasojë një person ka mbetur i plagosur.

Ngjarja me të plagosur ka ndodhur në Bypassin e Fierit, ndërkohë që ende nuk dihet shkak i përplasjes. Megjithatë fatmirësisht të plagosurit janë jashtë rrezikut për jetën.

Nga ana tjetër, Policia ndodhet në vendngjarje për të verifikuar dhe gjetur shkakun e aksidentit. 

Për më shumë bëhu pjesë e grupit më viral në Facebook, Dosja.al

vijon…

(k.m/dosja.al)

Shto Koment