Aktualitet

Aksident në Elbasan, plagosen katër persona, si është gjendja e tyre

Në aksident janë përfshirë d y makina, ndërsa të aksidentuarit janë transferuar me urgjencë në spitalin rajonal të Elbasanit. Mësohet se të gjithë ndodhen jashtë rrezikut për jetën. 
Featured image of article: Aksident në Elbasan, plagosen katër persona, si është gjendja e tyre Foto ilustruese

ELBASAN– Një aksident rrugor ka ndodhur ditën e sotme në aksin Elbasan-Metalugji, ku si pasojë katër përsona kanë mbetur të plagosur.

Në aksident janë përfshirë d y makina, ndërsa të aksidentuarit janë transferuar me urgjencë në spitalin rajonal të Elbasanit. Mësohet se të gjithë ndodhen jashtë rrezikut për jetën.

Për më shumë bëhu pjesë e grupit më viral në Facebook, Dosja.al

Grupi hetimor ndodhet në vendngjarje dhe po punon për zbardhjen e shkakut të aksidentit.

(k.m/dosja.la)

Një Koment në “Aksident në Elbasan, plagosen katër persona, si është gjendja e tyre

  1. Mjetet sikur ishin benz dhe citroen, dhe jo smart ? :/

Shto Koment