Showbiz

“Lajmëroni policinë dhe ambulancën”, ndjekësi alarmon Encën krah videos me femra të zhveshura

Ai shkruan se gjithçka do të digjet kështu do të jetë e nevojshme për lajmërimin e autoriteteve.
Featured image of article: “Lajmëroni policinë dhe ambulancën”, ndjekësi alarmon Encën krah videos me femra të zhveshura Enca Haxhia

Këngëtarja shqiptare Enca Haxhia ka disa ditë që ka lajmërua se shumë shpejt do të vijë me një klip të ri. Kënga me titullin “Xheloz” ka një klip mjaft provokues me femra të zhveshura.

Një pjesë të video Enca e ka publikuar në profilin e saj dhe ajo që bie në sy është fakti që gjithandej shihen femra të zhveshura dhe shishe alkoli rreth tyre.

JEALOUS – Coming Soon 💚 (Ose me sakte te Premten po mos i thoni njeriu,”- shkruan Enca.

Për më shumë bëhu pjesë e grupit më viral në Facebook, Dosja.al

Lidhur më këtë lajmërim njëri nga ndjekësit shkruan se duhen lajmëruar autoritetet.

Komenti në postimin e Encës

Lajmeroni zjarrfikset dhe ambulancen edhe policine po mundet se do digjet youtube,”- shkruan ai/ajo, si për të nënkuptuar se ky do ët jetë një klip i hatashëm.

(f.m/dosja.al)

Shto Koment