HoroskopiShowbiz

“Lajme të papritura ju prishin qetësinë, kujdes nga kundërshtarët”/ Meri Shehu ‘këshillon’ këto shenja: Ka një AS nën mëngë kundër jush

Astrologia Meri Shehu paralajmëron shenjën e horoskopit që do të ketë një mbrëmje me biseda te këndshme dhe një lidhje të re romantike.
Featured image of article: “Lajme të papritura ju prishin qetësinë, kujdes nga kundërshtarët”/ Meri Shehu ‘këshillon’ këto shenja: Ka një AS nën mëngë kundër jush Meri Shehu

Dashi
Nga sot disa ceshtje ligjore apo udhetime fillojne dhe komplikohen. Kujdes ne udhetime nga aksidentet dhe sherret me te afermit ne pergjithesi.

Demi
Nje ceshtje pune apo shendetesore rikthehet per t’ju shqetesuar. Kujdes edhe nga nje person qe di te fshehta rreth jush dhe mund ti ekspozoje.

Binjaket
Jeta juaj personale do ti rikthehet nje rishikimi. Do donit te shqyrtonit edhe nje here marredheniet e krijuara muajt e fundit dhe aty ku keni refuzuar mund te riktheheni. Kujdes ceshtjet ligjore.

Gaforrja
Prapaskena te cuditshme do thurrin kunder jush. Lajme te papritura do ju prishin qetesine dhe punen. Kujdes shendetin dhe kundershtaret. Kane nje AS nen menge kunder jush.

Luani
Do ju rikthehen disa mundesi qe ne te kaluaren i kishit humbur ne fushen e qellimeve dhe te dashurise si dhe projekteve per femije.

Virgjeresha
Probleme me punen dhe karrieren duke e vene ne rrezik pozicionin tuaj nga informacione te pasakta apo sjellje tuajen jo te mire apo te qarte. Kujdes personat nga e kaluara qe mund te krijojne konfuzion ne jeten tuaj.

Për më shumë bëhu pjesë e grupit më viral në Facebook, Dosja.al

Peshorja
Duhet te filloni te rishikoni edhe nje here mundesite per nje kualifikim apo shkollim. Bashkepunimet me jashte mund te rishikohen, por kujdes, mos beni gabime me udhetimet e kesaj periudhe dhe ceshtjet ligjore.

Akrepi
Ju rikthehet edhe nje here mundesia per te rregulluar financat dhe marredheniet intime qe deshironi te filloni. Pavaresisht kesaj kujdes me njerezit e rinj ne moshe nuk ju japin energjine pozitive qe deshironi ose kane marredhene dyshe.

Shigjetari
Do keni probleme ne martese dhe duhet te qartesoni mire vendimet tuaja qe te mos keni probleme ne ecurine e nje ndarjeje. Rishikoni mire kushtet e nje bashkepunimi apo divorci.

Bricjapi
Probleme me shendetin dhe punen mund te rishfaqen kete periudhe. Ju qe keni ne shume se nje pune do keni pengesa. Kujdes ne marredheniet me njerezit qe punoni dhe investimet qe do beni.

Ujori
Ju rikthehen persona nga e kaluara ne ceshtjet personale. Madje keta do jene shume joshes duke ju permbysur cdo lidhje egzistuese.

Peshqit
Probleme familjare dhe me pronat rikthehen. Kujdes qe keto mos ndikojne ne çështje te se ardhmes tuaj si ne karriere dhe ne martese.

Shto Koment