Sport

Lajme të mira për Juventusin, kthehet ‘BBC’

Treshja e mbrojtjes BBC është plotësuar sot në stërvitjen para përballjes me Atletikon.
Featured image of article: Lajme të mira për Juventusin, kthehet ‘BBC’
Përditësuar:

Lajme të mira vijnë për Juventusin para ndehsjes me Atletiko Madrid, pasi klubi italian është rikthyer në stërvitje me treshen Barzagli-Bonucci-Chiellini.

Treshja e famshme “BBC” do jetë gati për sfidën me Atletiko Madrid javën e ardhshme në UEFA Champions League.

Douglas Costa është stërvitur i vetëm, i cili pritet të jetë gati për këtë sfidë kaq delikate për kampionët e Italisë. Braziliani ka ende një problem muskular, por që ka shumë optimizëm se do të tejkalohet brenda javës.

Për më shumë bëhu pjesë e grupit më viral në Facebook, Dosja.al

Kujtojmë që Juventusi do të luajë të premten në fushën e vet ndeshjen me Frosinonen për kampionat dhe të mërkurën me Atletikon.

 

Shto Koment