Showbiz

Lajm më të mire nuk mund të merrte…Almeda Abazi në pritje të ëmbël

Në një postim në Instagram, ajo ka hedhur disa foto së bashku më partnerin e saj, ku shihen shumë të lumtur duke prekur barkun e rrumbullakosur.
Featured image of article: Lajm më të mire nuk mund të merrte…Almeda Abazi në pritje të ëmbël Almeda Abaz dhe Tolgahan Sayşman.

TIRANË-Aktorja shqiptare, Almeda Abazi është ne pritje te një fëmijë te dytë. Lajmin e ka dhënë vetë bukuroshja shqiptare e martuar me aktorin e famshëm turk, Tolgahan Sayşman. Në një postim në Instagram, ajo ka hedhur disa foto së bashku më partnerin e saj, ku shihen shumë të lumtur duke prekur barkun e rrumbullakosur. Ndërkohë që gjinija e fëmijës ende nuk dihet. Almeda në Instagram ka shkruar se mezi po e pret momentin që do të lindë fëmijën e saj të dytë.

“Fëmija numër dy po vjen… Mezi po pres që te takoj i vogli im,” ka shkruar ajo.

Postimi i plotë:

 

Për më shumë bëhu pjesë e grupit më viral në Facebook, Dosja.al
View this post on Instagram

 

A post shared by Almeda Sayisman (@almeda92)


Ky është fëmija i dytë që Almeda dhe Tolgahani po presin, pasi ata janë bërë prindër më para me djalin e tyre Efehan.

(I.A/dosja.al)

Etiketa:

Shto Koment