Aktualitet

Operacioni i SPAK dhe Anti-mafias/ Zbulohet “koka” e grupit të trafikut të drogës, VLONJATI mbante pas vetes edhe mafiozë italianë, u tentua disa herë të arrestohej në Itali…

Identiteti i tij nuk dihet, por ai është një emër i njohur nga Vlora, nga më të pasurit në Shqipëri dhe i njohur nga bota e krimit.
Featured image of article: Operacioni i SPAK dhe Anti-mafias/ Zbulohet “koka” e grupit të trafikut të drogës, VLONJATI mbante pas vetes edhe mafiozë italianë, u tentua disa herë të arrestohej në Itali…

ITALIGjatë konferencës për shtyp që u zhvillua sot mes krerëve të institucioneve në Shqipëri dhe vendin fqinj, u zbulua se grupi i trafikut është i gjerë dhe i shtrirë në disa qytete në të dy vendet.  Burime për dosja.al bëjnë me dije se kryesori i grupit të trafikantëve është një shqiptar.

Identiteti i tij nuk dihet, por ai është një emër i njohur nga Vlora, nga më të pasurit në Shqipëri dhe i njohur nga bota e krimit.

Për më shumë bëhu pjesë e grupit më viral në Facebook, Dosja.al

Ky person ka patur në varësi një grup me 37 anëtarë, mes tyre shqiptarë, por edhe mafiozë italianë. Ky person është tentuar disa herë të arrestohet në Itali, por pa sukses.

(F.g./dosja.al)

Shto Koment