Aktualitet

Vidhet automjeti i kryebashkiakes së Durrësit, Emirjana Sakos i marrin “Audi”-n

Ende nuk dihen rrethanat e ngjarjes. nuk dihet nëse automjeti personal i Sakos ka qenë i parkuar gjekundi dhe është vjedhur, apo kemi të bëjmë me një grabitje, duke kërcënuar kryebashkiaken e Durrësit. 
Featured image of article: Vidhet automjeti i kryebashkiakes së Durrësit, Emirjana Sakos i marrin “Audi”-n Emirjana Sako

DURRËS– Automjeti i kryebashkiakes së Durrësit, Emirjana Sako është vjedhur. Mësohet se Sakos i është vjedhur automjeti personal, i llojit “Audi A5”. Ngjarja nuk është bërë publike nga Policia e Durrësit.

Ende nuk dihen rrethanat e ngjarjes. nuk dihet nëse automjeti personal i Sakos ka qenë i parkuar gjekundi dhe është vjedhur, apo kemi të bëjmë me një grabitje, duke kërcënuar kryebashkiaken e Durrësit. 

Për më shumë bëhu pjesë e grupit më viral në Facebook, Dosja.al

Vteë kryebashkiakja e qytetit bregdetar, Emirjana Sako, nuk ka bërë asnjë reagim në lidhje me ngjarjen në fjalë. Sako u komandua si kryetare e Bashkisë së Durrësit pak muaj më parë, pasi paraardhësi i saj Zhuljen Varfaj u dorëhoq, për arsye shëndetësore.

(f.m/dosja.al)

Shto Koment