Aktualitet

Vritet në mënyrë makabre shqiptari në Greqi, dyshohet për larje hesapesh

Sapo e ka parë, greku ka telefonuar menjëherë mediat lokale dhe ka rrëfyer për ngjarjen.  Shqiptari 55-vjeç është gjetur i larë në gjak tek pjesa e fytyrës dhe paraprakisht dyshohet se është vrarë për shkak të larjeve të hesapeve me bandat.
Featured image of article: Vritet në mënyrë makabre shqiptari në Greqi, dyshohet për larje hesapesh
Përditësuar:

GREQI– Një shqiptar, 55 vjeç është gjetur i vdekur në një depo në Greqi. Mediat vendase shkruajnë se shqiptari, identiteti i të cilit nuk dihet ende është gjetur i pajetë në një depo, në fshatin Serafim nga një vendas.

Sapo e ka parë, greku ka telefonuar menjëherë mediat lokale dhe ka rrëfyer për ngjarjen.  Shqiptari 55-vjeç është gjetur i larë në gjak tek pjesa e fytyrës dhe paraprakisht dyshohet se është vrarë për shkak të larjeve të hesapeve me bandat.

Për më shumë bëhu pjesë e grupit më viral në Facebook, Dosja.al

Gjendja në të cilën është gjetur i ndjeri, ka bërë autoritetet të mendojnë se vrasja e tij ka qenë makabre. Ai mendohet të jetë rrahur dhe më pas të jetë vrarë.

(f.m/dosja.al)

Shto Koment