Aktualitet

Digjet ‘Audi’ në Fier, drejtuesi sapo kishte zbritur nga automjeti, dëmtohen dhe tre makina të parkuara pranë tij

VIDEO
Mësohet se automjeti ishte parkuar në një rrugicë të kësaj lagjeje në momentin që ka marrë flakë.
Featured image of article: Digjet ‘Audi’ në Fier, drejtuesi sapo kishte zbritur nga automjeti, dëmtohen dhe tre makina të parkuara pranë tij Foto Ilustruese

FIER– Një automjet i llojit “Audi” ka shpërthyer në flakë dhe është djegur totalisht. Ngjarja ka ndodhur mbrëmjen e sotme në lagjen “Apollonia” në qytetin e Fierit.

Mësohet se automjeti ishte parkuar në një rrugicë të kësaj lagjeje në momentin që ka marrë flakë.

Fatmirësisht, drejtuesi i “Audi”-t sapo kishte zbritur nga makina dhe nuk ka mbetur i lënduar. Por tre makina të tjera, të cilat ishin parkuar pranë makinës së llojit “Audi”, janë dëmtuar nga flakët.

Për më shumë bëhu pjesë e grupit më viral në Facebook, Dosja.al

Ende nuk dihen shkaqet e zjarrit, por ngjarja po hetohet nga policia.

(f.m/dosja.al)

Shto Koment