Rajoni

Shpërthen në ajër helikopteri në Greqi dhe bie në det, tre të vdekur (Video)

 • Vdiqën tre persona, publikohet momenti tragjik kur rrëzohet helikopteri në Greqi (Video)
 • Gjithashtu është publikuar momenti i rrëzimit të avionit dhe në video shihet tymi që del nga motori i helikopterit turistik dhe më pas rrëzohet në det.
  Përditësuar:

  GREQI– Tre persona anë humbur jetën pasditen e sotme në Greqi pasi po udhëtonin me një helikopter që shpërtheu në ajër dhe u rrëzua në det. mediat greke shkaujnë se dy turiste ruse dhe piloti grek humbën jetën gjatë një udhëtimi në ajër teksa po shikonin ishullin Paros.

  Gjithashtu është publikuar momenti i rrëzimit të avionit dhe në video shihet tymi që del nga motori i helikopterit turistik dhe më pas rrëzohet në det.

  Piloti tentoi ta kthente sërish helikopterin në pistë duke tentuar të kalonte poshtë telave të energjisë dhe në atë moment goditi kabllot e korrentit, duke u rrëzuar në det.

  Për më shumë bëhu pjesë e grupit më viral në Facebook, Dosja.al

  Pas këtij aksidenti i gjithë ishulli mbeti pa energji elektrike.

  (f.m/dosja.al)

  Shto Koment