Aktualitet

‘Ça ju kena ba mor’/ Shoqërohen 2 të mitur në protestën në Shkodër, kishin me vete shishe me benzinë

Të miturit janë 14 dhe 15 vjeç.

SHKODER– Dy protestues të mitur janë shoqëruar nga Policia e Shkodrës për në Komisariat pasi kanë patur me vete në tubimin e ditës së sotme, shishe me benzinë.

Në momentin kur ata janë futur nga patrulla në makinën e Policisë, njëri prej tyre ka pyetur: ça ju kena ba mor. Të miturit janë 14 dhe 15 vjeç.

Për më shumë bëhu pjesë e grupit më viral në Facebook, Dosja.al


Shoqërimi i tyre sjell edhe mbylljen e protestës së ditës së sotme në Shkodër.

(F.g/dosja.al)

Shto Koment