Politike

Sherr në Vlorë, ‘plasin’ shtyrjet mes numëruesve të PD-së dhe PS-së, palët kanë pretendime për një votë

VIDEO
Mësohet se bëhet fjalë vetëm për një votë. Numëruesit e PS-së dhe të PD-së kanë pasur pretendime për votën në fjalë.
Featured image of article: Sherr në Vlorë, ‘plasin’ shtyrjet mes numëruesve të PD-së dhe PS-së, palët kanë pretendime për një votë Foto nga qendra e numërimit në Vlorë

VLORË– Sherr në një qendër numërimi në Vlorë. Mësohet se pas pretendimeve mes palëve për një votë, numëruesit kanë nisur të shtyjnë njëri-tjetrin. Mësohet se bëhet fjalë vetëm për një votë.


Numëruesit e PS-së dhe të PD-së kanë pasur pretendime për votën në fjalë dhe mes tyre ka nisur përplasja verbale. Më pas gjërat kanë agravuar edhe në prekje fizike.

Për më shumë bëhu pjesë e grupit më viral në Facebook, Dosja.al

LAJM KRYESOR: HAP PAS HAPI/ Numërohen e 55.6% kutive të votimit në vend! PS-ja me diferencë të lehtë, ‘ngjyros’ me lejla Jugun! PD-LSI në rritje, prijnë në Veri

(F.M/DOSJA.AL)

Shto Koment