Aktualitet

Sherr në mes të Elbasanit, katër të rinj qëllojnë njëri-tjetrin me leva, arrestohen

Mësohet se pa konfliktit verbal, të rinjtë kanë nisur të qëllojnë njëri-tjetrin me shkopinj dhe leva.
Featured image of article: Sherr në mes të Elbasanit, katër të rinj qëllojnë njëri-tjetrin me leva, arrestohen Foto ilustruese

ELBASAN– Katër të rinj janë konfliktuar me njëri-tjetrin në Elbasan. Ngjarja ka ndodhur mesditën e sotme, pranë rrethrrotullimit “1 Maji”. Mësohet se pa konfliktit verbal, të rinjtë kanë nisur të qëllojnë njëri-tjetrin me shkopinj dhe leva.

Të katër e përfshirë kanë marrë dëme fizike, ndërkohë që Policia e Elbasanit ka mbërritur në vendin e ngjarjes. Katër të rinjtë janë shoqëruar për në komisariat për t’u marrë në pyetje në lidhje me shkakun që solli sherrin.

Për më shumë bëhu pjesë e grupit më viral në Facebook, Dosja.al

(f.m/dosja.al)

Shto Koment