Aktualitet

Sherr i fortë në Elbasan, dy persona përfundojnë në spital

Mësohet se si pasojë e një sherri me mjete të forta, dy persona kanë përfunduar në spital, ku po marrin ndihmën e nevojshme mjekësore.
Featured image of article: Sherr i fortë në Elbasan, dy persona përfundojnë në spital Foto Ilustruese
Përditësuar:

ELBASAN– Dy persona kanë përfunduar në spital pas një sherri në qytetin e Elbasanit. Ngjarja ka ndodhur mbrëmjen e sotme në lagjen “11 nëntori” në Elbasan.

Mësohet se si pasojë e një sherri me mjete të forta, dy persona kanë përfunduar në spital, ku po marrin ndihmën e nevojshme mjekësore.

F.S 36 vjeç dhe K.P 44 vjeç kanë përfunduar në spital si pasojë e lëndimeve dhe mësohet të kenë marrë dëmtime të shumta në disa pjesë të trupit.

Për më shumë bëhu pjesë e grupit më viral në Facebook, Dosja.al

Ende nuk bëhen me dije shkaqet e sherrit apo numri dhe identiteti i personave të përfshirë në konflikt.

(f.m/dosja.al)

Shto Koment