Politike

Rama bombardohet nga gazetarët: Më hapni rrugën! Pyetja që e acaroi: Si ishte votimi në komunizëm?

Edi Rama u acarua dhe kërkoi disa herë të largohej.
Përditësuar:

TIRANE- Kryeministri Edi Rama është acaruar pasi votoi në Surrel. Shkak është bërë pyetja e gazetares Klodiana Lala, sesi ishte vota në komunizëm.

Gazetarja: Si ishte vota në komunizëm zoti Rama?

Kryeministri: Më hapni rrugën?

Gazetarja: Si ishte vota në komunizëm zoti Rama?

Rama: Më hapni rrugë, rruga nuk i zihet askujt.

Për më shumë bëhu pjesë e grupit më viral në Facebook, Dosja.al

Gazetarët: Si ishte të votoje në komunizëm zoti Rama? Ndjesia e një artisti?

Rama: A mund të ma hapni rrugën. A do të hapni rrugën?

Gazetarët: Çfarë do të ndodhë me 13 tetorin.? Na ke thënë kazan për 6 vite

Rama: Mund të më hapni rrugën?

(F.g/dosja.al)

Shto Koment