Aktualitet

Po priste degët e pemës, 62-vjeçari bie nga lartësia në grykën e Këlcyrës, ndërron jetë në vend

Një 62-vjeçar ka ndërruar jetë, pasi ra nga gryka e Këlcyrës. Ky i fundit rrëshqiti teksa po priste disa degë peme.
Featured image of article: Po priste degët e pemës, 62-vjeçari bie nga lartësia në grykën e Këlcyrës, ndërron jetë në vend Foto ilustruese

KËLCYRË-Një 62-vjeçar ka rënë nga lartësia në grykën e Këlcyrës dhe ka ndërruar jetë. Mësohet se viktima është Avdul Merko me profesion kasap.

Ky i fundit rrëshqiti teksa po priste disa degë peme. Merko ndërroi jetë në vend si pasojë e plagëve të marra.

Për më shumë bëhu pjesë e grupit më viral në Facebook, Dosja.al

(g.sh./dosja.al)

Shto Koment