Aktualitet

Po udhëtonin me motor, plagosen dy policë në Vlorë. Dërgohen menjëherë në spital

Dosja.al mëson se policët e plagosur janë pjesë e forcave Shigjeta.
Featured image of article: Po udhëtonin me motor, plagosen dy policë në Vlorë. Dërgohen menjëherë në spital Foto ilustruese

VLORË- Dy efektivë policie janë aksidentuar në Orikum. Sipas informacioneve bëhet me dije se 2 efektivtët ishin duke udhëtuar me motor, kanë humbur kontrollin dhe kanë përfunduar jashtë rrugës.

Dosja.al mëson se policët e plagosur janë pjesë e forcave Shigjeta. Dy punonjësit e Policisë, të cilët kanë mbetur të plagosur janë transportuar menjëherë për në spital.

Për më shumë bëhu pjesë e grupit më viral në Facebook, Dosja.al

Nga ana tjetër është ngirtur një grup hetimor dhe po punon për zbardhjen e shkaqeve të këtij aksidenti. 

(A.B. Dosja.al)

Një Koment në “Po udhëtonin me motor, plagosen dy policë në Vlorë. Dërgohen menjëherë në spital

  1. Po for a te tjers si Shtiza kaprolli, ujku, krokodili nuk ka?
    Emra veme plot, rend e siguri nuk ka

Shto Koment