Aktualitet

Vetura përplas autobusin me nxënës në Vlorë

Sipas burimeve të Dosja.al mësohet se autobusi i përfshirë në aksident po transportonte nxënësit e shkollës së Orikumit, të cilët i kishte zbritur përpara se të ndodhte aksidenti.
Featured image of article: Vetura përplas autobusin me nxënës në Vlorë Aksidenti në Vlorë

VLORË- Një autobus me nxënës është përplasur pasditen e sotme një rrugën Orikum-Vlorë. Sipas informacioneve të deritanishme mësohet se një makinë Fiat me targa AA 309 KL është përplasur me një autobus.

Sipas burimeve të Dosja.al mësohet se autobusi i përfshirë në aksident po transportonte nxënësit e shkollës së Orikumit, të cilët i kishte zbritur përpara se të ndodhte aksidenti.

Për më shumë bëhu pjesë e grupit më viral në Facebook, Dosja.al

Nuk dihen ende rrethanat e ngjarjes, ndërsa policia dhe grupi hetimor po punojnë për zbardhjen e aksidentit.

(A.B. Dosja.al)

Shto Koment