Aktualitet

Përplasen dy makina në Mamurras, njëra përfundon në kanal, shoferët transportohen me urgjencë në spitalin e traumës

VIDEO
Për shkak të përplasjes së fortë, dy drejtuesit e mjeteve janë dërguar me urgjencë drejt spitalit të Traumës në Tiranë.

MAMURRAS– Një aksident i rëndë ka ndodhur në aksin rrugor Mamurras-Thumanë në afërsi të lagjes Demokracia mesditën e sotme.

Për shkak të përplasjes së fortë, dy drejtuesit e mjeteve janë dërguar me urgjencë drejt spitalit të Traumës në Tiranë. Ende nuk janë identifikuar personat e përfahierë në aksident, ndërkohë policia ndodhet në vendin e ngjarjes dhe po punon në zbardhjen e plotë të rrethanave.

Për më shumë bëhu pjesë e grupit më viral në Facebook, Dosja.al

Në pamjet e siguruara nga Dosja.al, duket se njëri prej mjeteve ka përfunduar në kanal.


(kle.mu./dosja.al)

Shto Koment