Politike

Përfundon takimi i ambasadorëve me Bashën, biseda mes tyre mbahet sekret

Pas diskutimit me Bashën, diplomatët janë larguar nga selia blu dhe nuk kanë preferuar të komentojnë asgjë për mediat.
Featured image of article: Përfundon takimi i ambasadorëve me Bashën, biseda mes tyre mbahet sekret Ambasadorët pas takimit me Bashën

TIRANË- Përfundon takimi i ambasadorëve me Lulzim Bashën. Për më shumë se një orë tre ambasadorët Yuri Kim, Luigi Soreca dhe Norman Duncan kanë qenë në zyrën e Bashës dhe kanë diskutuar për Reformën Zgjedhore.

Pas diskutimit me Bashën, diplomatët janë larguar nga selia blu dhe nuk kanë preferuar të komentojnë asgjë për mediat.

Për më shumë bëhu pjesë e grupit më viral në Facebook, Dosja.al

Duket se takimi ka qenë shumë konfidencial, pasi asnjë nga palët nuk ka treguar se përçfarë është folur. 

(A.B. Dosja.al)

Shto Koment