Politike

Pas takimit me Metën, Lulzim Basha pret ambasadorin e rëndësishëm në zyrë

Mësohet se takimi do të zhvillohet në orën 12:00 dhe vjen në një kohë kur kriza polItike po thellohet. 
Featured image of article: Pas takimit me Metën, Lulzim Basha pret ambasadorin e rëndësishëm në zyrë Luigi Soreca, ambasador i BE në Shqipëri

TIRANË- Kreu i Partisë Demorkatike  Lulzim Basha do të presë sot në një takim ambasadorin e BE në Shqipëri, Luigi Soreca. 

Mësohet se takimi ka nisur në orën 12:00 dhe vjen në një kohë kur kriza polItike po thellohet. 

Burime nga PD bëjnë me dije se takimi po fokusohet tek kriza politike dhe zgjidhja e ngërçit në Gjykatës Kushtetuese.

Për më shumë bëhu pjesë e grupit më viral në Facebook, Dosja.al

vijon…

 

Shto Koment