Editorial

PAMJET E RRALLA, Rama shkon të votojë me brekushe në Surrel (FOTO)

I shoqëruar nga bashkëshortja e tij Linda, kryeministri ka befasuar sërish me veshjen e tij.
Featured image of article: PAMJET E RRALLA, Rama shkon të votojë me brekushe në Surrel (FOTO) Rama me brekushe

TIRANE- Kryeministri Edi Rama ka shkuar sot të votojë në qendrën e tij të votimit në Surrel.

I shoqëruar nga bashkëshortja e tij Linda, kryeministri ka befasuar sërish me veshjen e tij.

Për më shumë bëhu pjesë e grupit më viral në Facebook, Dosja.al

Rama është veshur me xhaketë ngjyrë blu, këmishë dhe me një palë pantallona të shkurtra, materiali në dukje, lino, të ngjashme me brekushet.

(F.g/dosja.al)

Shto Koment