Aktualitet

Mbytet një 60-vjeçare në Durrës, po lahej në det

Mësohet se pasditen e sotme, gruaja në fjalë është futur për t’u larë në det dhe ka ndërruar jetë, për shkaqe që ende nuk dihen.
Featured image of article: Mbytet një 60-vjeçare në Durrës, po lahej në det Foto Ilustruese

DURRËS– Një 60- vjeçare me inicialet F.ZH., është gjetu r vdekur në plazhin e Durrësit.

Ngjarja ka ndodhur në lagjen nr.13 të Durrësit. Paraprakisht mësohet se 60-vjeçarja është gjetur e pajetë rreth orës 18:00.

Mësohet se pasditen e sotme, gruaja në fjalë është futur për t’u larë në det dhe ka ndërruar jetë, për shkaqe që ende nuk dihen.

Për më shumë bëhu pjesë e grupit më viral në Facebook, Dosja.al

Grupi hetimor ndodhet në vendin e ngjarjes, ndërkohë që pritet që ekspertiza mjeko-ligjore të zbulojë shkakun e vdekjes së 60-vjeçares.

(f.m/dosja.al)

Shto Koment