Aktualitet

Makina përplas motorin tek “Rruga e Elbasanit”, drejtuesi i tij përfundon në spital

Për pasojë ai mori plagë dhe u dërgua në spital për t'u mjekuar. Ndërsa drejtuesi i mjetit me inicialet F.B., është shoqëruar për në komisariat. 
Featured image of article: Makina përplas motorin tek “Rruga e Elbasanit”, drejtuesi i tij përfundon në spital Foto ilustruese

TIRANË– Një person ka mbetur i plagosur si pasojë e një aksidenti automobilistik. Mësohet se ngjarja ka ndodhur mesditën e sotme tek “Rruga e Elbasanit”. I plagosuri, identiteti i të cilit nuk dihen ende, ishte duke udhëtuar me një motor, në momentin që u përplas nga një automjet. 

Për pasojë ai mori plagë dhe u dërgua në spital për t’u mjekuar. Ndërsa drejtuesi i mjetit me inicialet F.B., është shoqëruar për në komisariat. 

Njoftimi i policisë Tiranë

Për më shumë bëhu pjesë e grupit më viral në Facebook, Dosja.al

Më datë 14.09.2020, rreth orës 14:30, në rrugën “E Elbasanit” janë përfshirë në përplasje motorri me drejtues shtetasin K.B., me mjetin me drejtues F.B. Si pasojë e përplasjes është dëmtuar drejtuesi i motorrit, i cili u dërgua në spital dhe ndodhet nën kujdesin e mjekëve. Grupi hetimor dhe sherbimet e Policisë ndodhen në vendngjarje dhe vijon puna për zbardhjen e rrethanave të ngjarjes.

(f.m/dosja.al)

Shto Koment