Aktualitet

Kundërshtuan shoqërimin dhe dhunuan policët, arrestohen 2 të rinj në Skrapar, një tjetër nën hetim

Efektivët e policisë së Skraparit kanë shkuar të arrestojnë të rinjtë, por këta të fundit kanë kundërshtuar blutë dhe kanë ushtruar dhunë mbi ta. Efektivët kanë kërkuar përforcime dhe personat me inicialet A. Sh., 26 vjeç dhe M. K., 27 vjeç janë vënë në pranga.
Featured image of article: Kundërshtuan shoqërimin dhe dhunuan policët, arrestohen 2 të rinj në Skrapar, një tjetër nën hetim Foto Ilustruese

Shto Koment