Aktualitet

Konfirmohet! Pakoja në çantë ishte me eksploziv, kishte në shënjestër një makinë, shpërthimi i komanduar ushton zonën

Dosja.al mëson se forcat xheniere kanë ndërhyrë dhe është bërë i mundur shpërthimi i komanduar. 
Featured image of article: Konfirmohet! Pakoja në çantë ishte me eksploziv, kishte në shënjestër një makinë, shpërthimi i komanduar ushton zonën Foto nga ngjarja

VLORË– Është konfirmuar tashmë. Pakoja e dyshuar që u gjet në lulishten e Vlorës, kishte lëndë plasëse. Dosja.al mëson se forcat xheniere kanë ndërhyrë dhe është bërë i mundur shpërthimi i komanduar. 

Pakoja alarmoi Vlorën mbrëmjen e sotme.  Ajo u pikas pranë një makine, afër Pallatit të Kulturës në Vlorë. 

Për më shumë bëhu pjesë e grupit më viral në Facebook, Dosja.al

(f.m/dosja.al)

Shto Koment