Rajoni

Kërcênohet me jetë kreu i Komunës së Prishtinës, Shpend Ahmeti dhe asistenti i tij

Mediat në Kosovë bën me dije kansoja ka ndodhur në zyrë dhe lajmi është konfirmuar dhe nga zëdhënësja e Policisë së Prishtinës. 
Featured image of article: Kërcênohet me jetë kreu i Komunës së Prishtinës, Shpend Ahmeti dhe asistenti i tij Shpend Ahmeti, kreu i Komunës së Prishtinës

KOSOVË- Kryetari i Komunës së Prishtinës, Shpend Ahmeti, dhe asistenti i tij, Nezir Ismaili, janë kërcënuar sot në zyrën e tyre. 

Mediat në Kosovë bën me dije kansoja ka ndodhur në zyrë dhe lajmi është konfirmuar dhe nga zëdhënësja e Policisë së Prishtinës. 

Sipas Florie Ahmetit, kërcënimi ka ndodhur sot në orën 11:00 dhe për këtë gjë bëhet me dije se kanë nisur dhe hetimet. 

Për më shumë bëhu pjesë e grupit më viral në Facebook, Dosja.al

Sot rreth orqa 11:00 në stacionin policor Qendra është iniciuar një rast “Kanosje ndaj personit zyrtar”. Rasti ka ndodhur në rrugën “UÇK” në Prishtinë, në objektin e Komunës, Me rastin po merren njësitet kompetente”, është shprehur zëdhënësja e Policisë. 

(A.B. Dosja.al)

Shto Koment