Aktualitet

Kapen me 4 mijë fara kanabisi, arrestohen 2 persona në Shkodër

Mësohet se farat e kanabis-it, ishin vendour në kuti dhe se do të përdoreshin për kultivin në zonën e Dukagjinit.
Featured image of article: Kapen me 4 mijë fara kanabisi, arrestohen 2 persona në Shkodër Foto Ilustruese

SHKODËR- 2 persona janë arrestuar ditën e sotme në Shkodër, pasi janë kapur me 4 mijë fara kanabisi. Mësohet se farat e kanabis-it, ishin vendour në kuti dhe se do të përdoreshin për kultivin në zonën e Dukagjinit.

Dy të arrestuarit janë nga Malësia e Madhe dhe lagja Xhabiej në Shkodër. Ndërkohë që arrestimi i tyre ka ndodhur në afërsi të zonës së spitalit të Shkodrës, në rrugën drejt Dukagjinit. 

Për më shumë bëhu pjesë e grupit më viral në Facebook, Dosja.al

Policia dhe grupi hetimor aktualisht ndodhen në vendngjarje për të bërë zbardhjen e plotë të ngjarjes. 

(I.A/dosja.al)

Shto Koment