Aktualitet

Gjendet një person i vdekur në Sarandë, dyshohet të ketë humbur jetën për shkaqe natyrale

Policia ka bërë të ditur 68-vjeçari është dyshohet të ketë ndërruar jetë për shkaqe natyrale, pasi në trupin e tij nuk janë konstatuar shenja dhunë apo dëmtime të tjera. 
Featured image of article: Gjendet një person i vdekur në Sarandë, dyshohet të ketë humbur jetën për shkaqe natyrale Foto ilustruese

SARANDË-Një person është gjetur pajetë paraditen e sotme në Sarandë. Trupi i personit me iniciale J.G 68 vjeç është gjetur në orën 11:30. Policia ka bërë të ditur 68-vjeçari është dyshohet të ketë ndërruar jetë për shkaqe natyrale, pasi në trupin e tij nuk janë konstatuar shenja dhunë apo dëmtime të tjera. 

Njoftimi i policisë:

Për më shumë bëhu pjesë e grupit më viral në Facebook, Dosja.al

Sarandë/ Informacion paraprak. Sot, rreth orës 11:30, në lagjen nr.4, Sarandë, është gjetur në banesë, pa shenja jete shtetasi J. G., 68 vjeç, i cili nga të dhënat e para dyshohet se ka ndërruar jetë për shkaqe natyrale. Nga kqyrja paraprake e trupit të tij, nuk janë konstatuar shenja dhune apo dëmtime të tjera. Grupi hetimor ndodhet në vendngjarje dhe po punon për sqarimin e rrethanave të ngjarjes.

(I.A/dosja.al)

Shto Koment