Aktualitet

Gjendet i mbytur në Porto Romani një 56-vjeçar, trupi u pa nga peshkatarët e zonës në det

Viktima është i identifikuar me inicialet B.B, nga nga mbikqyrja paraprake nuk janë konstantuar shenja dhune.
Featured image of article: Gjendet i mbytur në Porto Romani një 56-vjeçar, trupi u pa nga peshkatarët e zonës në det

DURRËS– Një 56-vjeçar është gjendur i mbytur nga peshkatarët e zonë në Porto Romano mëngjesin e sotëm.

Viktima është i identifikuar me inicialet B.B, nga nga mbikqyrja paraprake nuk janë konstantuar shenja dhune.

Për më shumë bëhu pjesë e grupit më viral në Facebook, Dosja.al

Policia gjendet në vendngjarje dhe po heton shkaqet dhe rrethanat e ngjarjes.

(d.a/dosja.al)

Shto Koment