Aktualitet

I divorcuar dhe me precedentë penalë, vdes nga mbidoza 30-vjeçari në Ksamil (Emri)

Bëhet me dije se Oruçi është një person me preçedentë penalë që është akuzuar për shitje dhe përdorim të lëndëve markotike dhe për vjedhje.
Featured image of article: I divorcuar dhe me precedentë penalë, vdes nga mbidoza 30-vjeçari në Ksamil (Emri)

SARANDË– Një 30-vjeçar është gjetur i vdekur në banesën e tij nga familjarët. Dosja.al mëson se bëhet fjalë për shtetasin, Ervis Oruçi, i cili ishte divorcuar dhe jetonte në Ksamil.

Bëhet me dije se Oruçi është një person me preçedentë penalë që është akuzuar për shitje dhe përdorim të lëndëve markotike dhe për vjedhje.

Për më shumë bëhu pjesë e grupit më viral në Facebook, Dosja.al

Paraprakisht dyhsohet se 30-vjeçari ka ndërruar jetë si pasojë e një mbidoze droge që kishte marrë.

(f.m/dosja.al)

Shto Koment